Yalova Kaplıcaları ve Sunulan Hizmetler 

Kaplıcalar geçmişten günümüze tedavi ve tatil amaçlı tercih edilen yerlerin başında gelir. Kaplıca suyu dinlendirici özelliğinin yanı sıra bazı hastalıklarda tedavi amaçlı da tercih ediliyor. Özellikle de Yalova kaplıcaları suyu doğal kaynaktan gelmesiyle de ön planda yer alıyor. Her mevsim tercih edilen kaplıcada siz de konaklayarak kaliteli bir tatil dönemi geçirebilirsiniz. Dolaşım sistemi bozukluğu yaşıyorsanız veya romatizmal bir hastalığınız varsa bu kaplıca suyu size iyi gelecektir. İdrar yolları ve safra kesesi taş sorunu yaşayan kişiler de Yalova kaplıcaları termal otellerinde belirli bir süre konaklama sağlayabilirler. Ayrıca tesislerde bulunan uzman doktorlardan destek alarak, tedavinizi programlayabilirsiniz.

Yalova Kaplıcalarının Sunduğu Hizmetler - banyo

Yalova Kaplıcalarında Bir Gün Nasıl Geçer?

Yalova termal kaplıcaları içerisinde apart daire ve otel seçeneği bulunmaktadır. Dilerseniz ailenizle birlikte dairede kalabilir, dire içerisinde bulunan banyolardaki kaplıca suyundan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz de ortak havuzları kullanabilirsiniz. Otelde konaklama sağlarsanız sunulan tüm hizmet içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Yalova kaplıcaları fiyatları diğer kaplıca türlerine göre oldukça ekonomik olmaları ile ön plandadır. Termal Otel ve Çınar Otel konakladığınız süre içerisinde profesyonel bir alt yapı ile size hizmet sağlamaktadır. Gün içerisinde otelin sunduğu aktivitelerden yararlanabilir ve doğa yürüyüşleri de yapabilirsiniz.

Yalova Kaplıcalarının Sunduğu Hizmetler - spa

Yalova Kaplıcaları Kimler İçin Uygundur?

Kaplıcaları herhangi bir hastalığı olmayan, sadece stres atmak ve kaplıca suyunun şifasından yararlanmak isteyen kişiler de tercih edebilir. Ancak belirli bir rahatsızlığı olan kişiler isterlerse doktor kontrolünde kaplıca tedavisinden yararlanabilir. Kaplıca tedavisinde başarı elde etmek isterseniz mutlaka düzenli bir kür uygulamaya özen göstermeniz gerekir.

 Yalova Kaplıcalarının Sunduğu Hizmetler - termal havuz

Cevap bırakın