White Tuana Termal Hotel & Spa

2015 yılında müşterilerine kapılarını açan White Tuana Termal Hotel & Spa Yalova’nın termal bölgesinde bulunmaktadır. Doğal bir termal su imkanı sunan otel bu özelliği sayesinde oldukça ilgi çekicidir. Denize pek de yakın olmayan otelde yazın serinleyebilmeniz için 2 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.  Aynı zamanda otelin ek ücretle sunduğu spa ve masaj hizmetlerinden faydalanarak yenilenmiş ve arınmış hissedebilirsiniz. 3 adet restorana sahip olan White Tuana Termal Hotel & Spa, a la carte, açık ve kapalı restoranlarıyla size en leziz yemekleri sunmaktadır. Otelde doktor hizmeti bulunduğundan otelden çıkmak zorunda olmadan acil müdahale gerektiren durumlarda doktordan yardım alabilirsiniz.  Tesiste sadece kadınlara özel termal havuz bulunmaktadır. Termal havuz kullanmak isteyen erkek müşteriler için karma termal havuz hizmeti bulunmaktadır.  Aynı zamanda kadınlar için Türk hamamı ve sauna da bulunmaktadır. Yine aynı şekilde bu hizmetlerden faydalanmak isteyen erkek müşteriler ortak alanları kullanmaktadır. Standart her odada kablosuz internet, küvet ve duş, özel kasa, televizyon ve telefon bulunmaktadır. Ayrıca her odaya termal su verilmektedir. Dilediğiniz saatte ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

White Tuana Termal Hotel & Spa

White Tuana Termal Hotel & Spa Termal Su Kullanımı

White Tuana Termal Hotel & Spa içerisinde bulunan termal havuzların kullanım saatleri sabah 9.00 akşam 21.00 olarak belirlenmiştir. Geriye kalan sürede müşterilere gerekli hijyen sunulmak için temizlik yapılmaktadır. Termal su sıcaklığı 38-39 derecedir. Pek çok hastalığa iyi gelen otelin termal suyu özellikle; şeker hastalıkları, karaciğer ve böbrek rahatsızlıkları, yumuşak doku rahatsızlıkları, egzama ve reflü, ülser ve gastrit gibi mide hastalıklarında oldukça etkilidir.

Ayrıca belirtmek gerekirse otelde aileye özel hamamlar ve tuz odaları bulunmaktadır. Kese, köpüklü masaj ve Uzakdoğu masajları tesisin sağlamış olduğu bir diğer hizmetlerdir.

White Tuana Termal Hotel & Spa - havuz

Cevap bırakın