Thermo Vital Hotel

Yalova’da yer alan Thermo Vital Hotel 2012 yılında hizmete açılmıştır. Yalova bir doğa harikası ve her şeyden önce termal zenginliği açısından özel bir yerdir. Konaklama esnasında doğayla iç içe, termal zenginlikle rahatlama ve huzur ile şehirden uzaklaşmanın tatlı rehaveti yaşanacaktır. Bünyesinde standart odası dışında suit odaları da bulunmaktadır. Bütün odalarda ki genişlik standartların üstünde olup tesiste odalar da dahil wifi imkanı vardır. Odalarda ailelere özel ek kapasitelere açık bir geniş alan mevcuttur. Kapalı termal havuzu, Türk hamamı ve saunasına kadar tesisin her noktasında termal kaplıca suyundan yararlanabilme imkanı vardır. Tesiste konsept yarım pansiyondur. Deneyimli bir mutfak ekibi misafirleri karşılar, sabah ve akşam sunulan yemeklerle hizmet verirler. Otel çevresinde kent meydanı, Gemlik limanı ve İznik gölü görülmeye değer alanlarıdır.

Thermo Vital Hotel

Thermo Vital Hotel ile Termal Aktiviteler

Tesiste kapalı termal havuz, Türk hamamı, sauna ve aile banyoları mevcuttur. Şifalı kaplıca suyu ödüllüdür. İsteyen misafirler kendi odalarında dahi bu keyfi sürebilir. Thermo Vital Hotel kaplıca suyu sıcaklığı 68 dereceyi bulur.

Kaplıcalar, insan sağlığı için çoğu doktor tarafından alternatif olarak önerilir. Şayet kullanımı verilen ölçülerde yapılırsa hastalıklar dahil olmak üzere yardımcı tedavi özelliğindedir. Kaplıca suyu solunum sistemi hastalıklarına, cilt hastalıklarına, kas ve iskelet hastalıklarına, kalp dolaşım hastalıklarına iyi gelmektedir. Termal havuzu kaplıcalar yarışmasında ödüllüdür. Odalardan doğru termal havuzlara inebilme özelliği tesiste müşteriler tarafından en sevilen özelliklerdendir. Aile banyoları mevcuttur. Jakuzi keyfi çıkarılabilir.

Thermo Vital Hotel - termal havuz

Tesiste Aktiviteler

Şehir kargaşasından ve iş stresinden kaçmak isteyenler için ideal bir yer olan Yalova Thermo Vital Otel insanın kendisine zaman ayırabileceği özel yerlerden birisidir. İstenirse odalarda dinlenebilir, doğa ile iç içe olup huzur yakalanabilir, sessizliğin keyfi çıkarılabilir, istenirse sabah sporu yapmak amaçlı yürüyüşler yapılabilir.

Cevap bırakın