Thermalium Wellness Park Hotel & Spa

Thermalium Wellness Park Hotel & Spa, hafta sonu kaçamağı için İstanbul’dan Yalova’ya gelenleri muhteşem manzarasıyla etkilemektedir. Odalardan dışarıya baktığınızda kartpostal gibi bir manzarayla karşılaşabilirsiniz. Hem termal havuzunda hem de odalarda termal su bulunması ve odalardan doğrudan havuza inilebilmesi kalan misafirleri memnun etmektedir. Doğa ile baş başa huzur içinde bir tatil için Thermalium otel çok ideal bir seçenektir. Olağanüstü manzarasının verdiği huzur ve dinginlik hissini kalan misafirler unutamamaktadır. Eğer hem konfor hem kaliteli hizmet hem de güzel yemeklerle ağırlanmak ve gerçek bir tatil keyfi yaşamak isterseniz Thermalium otel tam size göre.

Thermalium Wellness Park Hotel & Spa

Thermalium Wellness Park Hotel & Spa ile Fiziksel ve Ruhsal Bir Arınma

Thermalium Wellness Park Hotel & Spa termal suyu, havuzları, hamamları ve spor faaliyetleriyle tam dinlenme ve arınma merkezidir. Şık ve kaliteli restoranları ve yemekleri de herkesi memnun etmiştir. Hizmeti ve personelin ilgisi kalan herkes tarafından çok beğenilmiştir. Eğer tatilinizde yenilenmek, tertemiz bir hava almak ve muhteşem bir manzara karşısında dinlenmek isterseniz Thermalium oteli tercih edebilirsiniz. Kalan herkes konakladıkları en nezih ve keyifli otellerden birisi olduğunu söylemiştir. Ayrıca otelin çevresinde gezmek için iki doğa harikası olan Sudüşen ve Erikli şelalelerini de gezebilirsiniz. Rahatlamak, karmaşa ve stresten biraz olsun uzaklaşmak isteyen herkes Yalova’daki Thermalium oteli denemelidir.

Thermalium Wellness Park Hotel & Spa - kapalı termal havuz

İstanbul’a Yakın Bir Cennet

Hem beş yıldızlı bir konforla hem de doğayla iç içe bir tatil yapmak için Thermalium otele gelenler adeta cennette gibi hissettiklerini söylemiştir. Personelin ilgisi ve güler yüzü de herkese kendisini çok iyi ve evinde gibi hissettirmektedir. Otele gelenler iki gün içerisinde termal suyun faydalarını hissettiklerini, burada kalmanın ve masaj yaptırmanın kendilerine bir ruh ve vücut detoksu yaptırdığını belirtmiştir. Eğer modern yaşamın hızından ve stresinden çok yorulduysanız ve gerçek anlamda bir dinleme ve arınmaya ihtiyacınız varsa Thermalium Wellness Park Hotel & Spa hizmetinizdedir.

Cevap bırakın