Termal Kaplıca ve Spa Hizmeti Veren Kaplıca Otelleri

Termal kaplıca otelleri şifalı suların bulunduğu bölgelere kurulan yapılardır. Doğal bir kaynak suyu olan termal suların insanlar tarafından en iyi şekilde kullanılabilmesini sağlamak için hizmet verirler. Termal kaplıca otelleri, mineralli sudan yararlanacak olanlar için doktor ve kaplıca kürü uygulamaları hizmeti verir. Bunun yanı sıra huzurlu ve konforlu bir termal tatil için lüks bir yaşam alanı sunar. Özellikle kış aylarında şifalı sıcak sulardan ve otelin sunduğu imkanlardan faydalanarak harika bir kış tatili yapmak mümkündür. Ülkemizin her bölgesinde kaplıca otelleri bulunmakla birlikte Afyon, Bursa, Denizli, Ankara ve Yalova kaplıcaları ile sağlık turizminde öne çıkan merkezlerdir.

Termal Kaplıca ve Spa Hizmeti Veren Kaplıca Otelleri

Türkiye’nin En İyi Termal Kaplıca Otelleri

Ülkemizde en iyi termal kaplıcalar olarak sıralayacağımız kaplıca oteller tedavi ve tatil için çok uygun merkezlerdir. Bursa’da Almira Hotel, Marigold Thermal ve Spa Hotel, Crowne Plaza, Kervansaray Termal, Sheraton Bursa Hotel en lüks ve konforlu termal kaplıca otelleridir. Afyon’da Akrones Thermal ve Spa, NG Afyon Termal, Budan Thermal Spa Hotel, İkbal Termal, Korel Termal otelleri termal kaplıca ve spa hizmeti vermektedir. Yalova’da Thermalium Wellness Park Otel ve Altuncu Termal Otel kaplıca hizmeti veren otellerdir. Ankara’da Swiss Internationel Kızılcahamam ve Çam otel en lüks ve konforlu kaplıca otellerdir. Denizli’de Spa Hotel, Colossae Termal ve Doğa Termal Otel en ünlü ve bilinen termal kaplıca otelleridir. Elbette daha birçok termal otel kaplıca hizmeti sunmaktadır.

Termal Kaplıca ve Spa Hizmeti Veren Kaplıca Otelleri - havuz

Termal ve Spa Hizmeti Veren Oteller

Kaplıca otellerinin hemen hemen hepsinde kaplıca ve spa hizmeti sunulmaktadır. Türkiye’nin en ünlü ve lüks otellerini sizin için sıraladık. Fakat bu otellerin yanı sıra daha pek çok kaplıca oteli bu hizmeti vermektedir. İstanbul, İzmir, Bolu, Gaziantep gibi daha birçok şehirde kaplıca otelleri kaplıca ve spa hizmeti sunmaktadır. Termal kaplıcaların şifalı sularından faydalanmak ve muhteşem bir tatil yapmak için kaplıca otelleri çok doğru bir seçim olacaktır.

Cevap bırakın