Rizom Tatil Köyü

İstanbul’a çok yakın, ulaşımı rahat ve ailecek gidilecek bir otel arıyorsanız Rizom Tatil Köyü tam size göredir. Kalabalıktan uzaklaşmak, hafta sonu kaçamak yapmak ve dinlenmek için ideal bir yerdir. Yalova’da yeşillikler içinde bir ormana komşudur. Çocuklar için aktivitelerle kadın ve erkeklere özel havuzları, tatil köyünün avantajlı özellikleridir. Rizom Tatil Köyü hem dinlenmek hem de büyük şehirden uzaklaşmak için oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Rizom Tatil Köyü

Rizom Tatil Köyü ile Orman Manzaralı Tatil

Tesiste şehrin karmaşasından uzaklaşıp kuş sesleri arasında bir tatil yapabilirsiniz. Tesisin bir kısmı ormanın içerisinde bir kısmı ise deniz manzaralıdır. Orman manzarası ve müthiş doğası dikkat çeken özellikleri arasındadır. Rizom Tatil Köyü size yenilenme ve temiz hava alma fırsatı sunmaktadır. Hem uygun fiyatlı hem de güvenilir bir tesis arıyorsanız burası tam aradığınız yer olabilir. Buhar odası, açık havuzu ve saunası misafirler tarafından beğenilmiştir. Yalova merkeze yakın olduğu için ulaşımı da çok rahattır.

Rizom Tatil Köyü - havuz

Ailecek Huzurlu Tatil İsteyenler İçin İdeal Seçenek

Tesiste ailecek bir tatil için her şeyi bulabilirsiniz. Kesinlikle ailenizi ve sizi rahatsız edecek bir şeyle karşılaşmazsınız. Aile mahremiyetine çok özen gösteren bir yerdir. Çocuklarınız için animasyon gösterileri, oyun parkları gibi hemen hemen her şey düşünülmüştür. Çocukların tavşanları, ördekleri, tavukları ve güvercinleri görebilmesi için iki tane kümesi de bulunmaktadır. Canlı müzik, yemekler ve atıştırmalıklar da beğenilmektedir. Odaların temizliğinden ve konforundan tüm misafirler memnun kalmıştır. Yemeklerin çeşitliliği ve kalitesi de yeterli bulunmuştur.

Personel de çok iyi ve cana yakın çalışmaktadır. Ailenizle birlikte İstanbul’un gürültüsü ve kirli havasından biraz uzaklaşıp dinlenmek ve kafa dinlemek için bir yer arıyorsanız Rizom Tatil Köyü sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Tatilinizden gerçekten dinlenmiş ve huzurlu bir şekilde dönebilirsiniz.

Cevap bırakın