Eylsium Termal Hotel & Spa

Eylsium Termal Hotel & Spa Yalova’ya 15 km civarında uzaklıkta olup, termal bölgede bulunmaktadır. Otel içerisinde sadece kapalı restoran bulunmaktadır. Klimalı olduğundan hem yazın hem kışın müşterilerine üstün hizmet sunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları bulunmaktadır. Bu sayede tatilin keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Ek ücret tahsil edilerek yapılan masaj ve spa hizmetlerinden yararlanabilir, rahatlayabilirsiniz. Otelin çekiciliğini artıran bir diğer husus da otelin içerisinde doktor bulunmasıdır. Otelin dışına çıkmaya gerek kalmadan acil operasyonları doktor desteğiyle halledebilirsiniz. Kapalı havuzlar kadın ve erkek ayrı olmak üzere dizayn edilmiş olup açık havuzlar ortak kullanım alanına sahiptir.

Eylsium Termal Hotel & Spa

Eylsium Termal Hotel & Spa Oda Hizmetleri

Eylsium Termal Hotel & Spa odaları misafirlere özel olarak modern mimari ile tasarlanmış olup, oda içerisinde ihtiyaç duyulabilecek her detay düşünülmüştür. Odalarda genel olarak LCD televizyon, ücretsiz kablosuz internet, saç kurutma makinesi, mini bar, güvenlik kasası bulunmaktadır. Ayrıca her odada ayrı ayrı termal su da bulunmaktadır.

Otel İçerisinde Verilen Ücretsiz Hizmetler

  • Spor salonu
  • Jakuzi
  • Sauna
  • Hamam
  • Termal havuz hizmetleri ücretsizdir.

Ücretli Hizmetler

Otelin çok fazla ücrete tabii tuttuğu bir hizmet bulunmamaktadır. Sadece masaj ve spa için ekstra ücret ödenmesi gerekir.

Eylsium Termal Hotel & Spa - havuz

Termal Su Nedir ve Ne İşe Yarar?

Termal su Türkiye’nin belirli bölgelerinde çıkan halk arasında şifalı su olarak bilinmektedir. Termal suyun faydaları saymakla bitmez. Ancak başlıca olanları sıralamak gerekirse; romatizmal hastalıklar, geçmek bilmeyen bel ağrıları, deri üzerindeki rahatsızlıklar(alerjik durumlar), egzama, varis, huzursuz bacak sendromu gibi birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Halk arasındaki adı gibi termal sular tam bir şifa kaynağı olup Eylsium Termal Hotel & Spa termal suları çok iyi değerlendirmiş ve değerli müşterilerine sunmuştur.

Cevap bırakın