Erdilli Termal Otel

Hem deniz seçeneği hem de kaplıca suyu olan, yemyeşil bir orman ve dağ manzarası içerisinde bir tatil yapmak isterseniz Yalova’da bulunan Erdilli Termal Otel tam size göre bir seçenektir. Otel sakin ve huzurlu bir tatil için tercih edilen Armutlu kaplıcalarında doğayla iç içe bir konumdadır.

Erdilli Termal Otel

Erdilli Termal Otel ile Doğayla İç içe Bir Tatil

Erdilli Termal Otel’de kalanlar mis gibi dağ havasını solumaktan oldukça memnun kalmıştır. Misafirler ayrıca kaplıca suyunun da çok şifalı olduğunu ve kendilerini daha sağlıklı hissettiklerini belirtmiştir. Hem İstanbul’a yakın hem de muhteşem bir doğa içerisinde yer alması otelin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir. Çevresinde gezebileceğiniz pek çok yer, Gemlik tarafında rahatlayabileceğiniz doğa yürüyüş parkurları ve doğal zeytinyağı bulabileceğiniz yerler bulunmaktadır. Erdilli Termal Otel’de hem doğa ve orman yürüyüşü yapabilir, hem kaplıcalardan faydalanabilir, hem de jakuzili odalarda keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Erdilli Termal Otel - termal havuz

Doğal Kükürtlü Kaplıca Suyu

Erdilli Termal Otel size doğal, kaliteli bir kükürtlü termal suda dinlenme imkanı da sunmaktadır. Otelde kalanların en çok beğendiği taraflarından biri şifalı termal suyudur. Hemen herkes faydasını gördüğünü ve tedavisine katkıda bulunduğunu özellikle belirtmiştir.

Termal suyu ve tertemiz orman havası bu otelin en önemli iki artısıdır. Eğer doğayla baş başa kalabileceğiniz bir tatil yapıp kendiniz huzurlu hissetmek isterseniz bu termal otel tam size göredir. Bununla birlikte kahvaltı çeşidinin bol olması ve taş fırında pide ve tandır sunulması da otelde kalanlar tarafından çok beğenilmiştir. Akşam yemekleri de lezzetli ve kaliteli bulunmuştur. Otelde kalanlar genel olarak çalışanların ilgisinden de memnun kalmıştır. Personel deneyimli ve çok ilgili olarak değerlendirilmiştir. Erdilli Termal Otel, termal havuzu ve nefis doğasıyla size huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

Cevap bırakın